Aktualizačné vzdelávanie

Program aktualizačného vzdelávania

Školský rok: 2023/2024

Názov aktualizačného vzdelávania: Tvorba kreatívnych edukačných materiálov a pomôcok v prostredí

CANVA

Garant vzdelávania: Interaktívna škola, s.r.o.

Lektori vzdelávania: Mgr. Lucia Tatranská

Rozsah vzdelávania: 10 hodín

Forma vzdelávania: on-line

Cieľ vzdelávania: Prehĺbiť, aktualizovať a rozšíriť profesijné kompetencie pedagogických zamestnancov v oblasti využitia a aplikácie digitálnej platformy CANVA do vyučovacieho procesu v súlade so stratégiou digitalizácie regionálneho školstva.

Hodnotenie vzdelávania: >>> TU KLIKNI <<<

Školský rok: 2022/2023

Názov aktualizačného vzdelávania: Informačná a internetová bezpečnosť v kontexte práce učiteľa

Garant vzdelávania: Interaktívna škola, s.r.o.

Lektori vzdelávania: Mgr. Lucia Tatranská, Ing. Peter Krafčík, Ing. Ondrej Šichula, Ing. Juraj Baloga, Dávid Grochoľ

Rozsah vzdelávania: 20 hodín

Forma vzdelávania: prezenčná

Cieľ vzdelávania: Prehĺbiť, aktualizovať a rozšíriť profesijné kompetencie pedagogických zamestnancov v oblasti efektívnej aplikácie internetovej a informačnej bezpečnosti a prevencie kyberšikany v súlade s potrebami školy a školských zariadení.

Hodnotenie vzdelávania: >>> TU KLIKNI <<<

Názov aktualizačného vzdelávania: Projektové vyučovanie v MŠ

Lektor vzdelávania: PaedDr. Katarína Hvizdová

Rozsah vzdelávania: 2 hodiny

Forma vzdelávania: dištančná

Cieľ vzdelávania: Získať nové vedomosti a zručnosti v implementácii projektového vyučovania v školskej praxi a prehĺbiť digitálne kompetencie pedagógov za účelom používania moderných prístupov a online nástrojov na zvýšenie atraktivity a zážitkovosti vyučovacieho procesu.

Školský rok: 2020/2021

Názov aktualizačného vzdelávania: Interaktívne aplikácie pre podporu vyučovania v ZŠ

Lektor vzdelávania: Mgr. Lucia Tatranská

Rozsah vzdelávania: 20 hodín

Forma vzdelávania: prezenčná

Cieľ vzdelávania: Prehĺbiť a rozvíjať vedomosti a zručnosti pedagogických zamestnancov v práci s online interaktívnymi platformami a ich efektívnom vyzžití a uplatnení vo vyučovacom procese.

Školský rok: 2020/2021

Názov aktualizačného vzdelávania: Rozvíjame čítanie s porozumením v edukácii žiakov ZŠ

Lektor vzdelávania: Mgr. Martin Kuľha

Rozsah vzdelávania: 40 hodín