MOBILITA 1 - POĽSKO I.

Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza w Szyszkach

Prípravné stretnutie koordinátorov projektu Erasmus+

V dňoch 16.-17. júna 2022 sme sa v Poľsku zúčastnili prípravného a zároveň aj prvého stretnutia projektu Erasmus+ KA 210, s názvom Školský ekologický maják, spolu s našimi partnermi z Poľska, Turecka, Grécka a Rumunska. Hostiteľom a organizátorom bola Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza w Szyszkach, ktorá je hlavným koordinátorom celého projektu.

V rámci stretnutia jednotliví partneri prezentovali základné informácie o svojich krajinách a školách. Počas inšpiratívnych workshopov sme si vymenili skúsenosti a cenné informácie z realizácie ekologických aktivít v školách.

20220617_100136.mp4